HOME NVP ANALÝZA SLUŽBY SOFTWARE HARDWARE e-shop KONTAKTY

HARDWARE
Počítače
Jednou z hlavních oblastí nabídky prodeje HW je prodej počítačů, stolních i mobilních - notebooků.
V nabídce je široké portfolio výrobků, spolehlivé, cenově přijatelné počítače od renomovaných výrobců i menších montážních firem. (viz e-shop).
S výběrem správné konfigurace počítače poradíme a v případě, že má záklazník vlastní představy, nabízíme - na základě dlouholetých zkušeností - montované počítače podle přání zákazníka. Omezujícím faktorem splnění přání zákazníka je jen vzájemná kompatibilita komponent nebo dostupnost. Navržený počítač vždy v maximální míře reflektuje požadavek zákazníka. Požadavky mohou být např. finančního chrakteru - tlak na nízkou cenu, uživatelské přívětivosti - velikost, hluk nebo funkčího - server, PC na hry, zpracování videa. apod.
Pokud není na žádost zákazníka instalován operační systém, montáž PC je vždy testována pomocí LINUX LiveCD. Cena za montáž PC komponentami je 300 Kč/ks, pokud komponenty dodává zákazník, činí cena montáže 400 Kč/ks.
Uživatelské požadavky na konfiguraci notebooků jsou dány výrobními standardy výrobce, možnost změny je zpravidla velmi omezena a stavba notebooku podle přání zákazníka je u nových notebooků téměř vyloučena.
Komponenty
Právě nabídka montáže počítačů podle požadavků zákazníků je umožněna díky dosažitelnosti komponent.
Snahou je nabídnout zboží široké skupině zákazníků v různých cenových a kvalitativních hladinách.
Periferie
Současná doba směřuje ke komplexnímu pojetí využívání technických prostředků informačních technologií a s tím souvisí požadavky na nejrůznější druhy periferií.
Od tak samozřejmé věci jakým je LCD monitor přes vstupní zařízení, kterým může být snímač čárového kódu, kamera, až ke specialitám jako jsou například tisková multifunkční centra.
Nabídku počítačů, komponemt a periferií najdete na e-shopu.

Pokud nenajdete co hledáte případně Vám nejsou jasné některé technické specifikace, kontaktujte nás. Na základě Vašich požadavků poradíme a pomůžeme vybrat optimální sestavu.

Další informace v sekci služby, dotazy - e-mail: hardware@milanmohyla.com    Všechny výše uvedené ceny jsou uvedeny bez DPH.